A.Weizenbergi 14 Tallinn 10150, Eesti

+372 5117366 linedis@linedis.ee

B-kategooria sõiduõpe Tallinnas

Kas Te unistate, et juhite ise autot? See on täiesti võimalik!

Piisab, kui läbite Tallinna autokoolis kursuse ja saate B-kategooria sõiduki loa. Kursused sobivad neile, kes soovivad õppida autoga sõitma, parndada oma oskusi või kasvatada roolis rohkem enesekindlust.

Koolis toimub teoreetiline ettevaölmistus. Valgusküllased auditooriumid, pehme mööbel võimaldavad teil keskenduda õppimisele. Loengumaterjalid vastavad kaasaegsetele standarditele.

Näitlikeks materjalideks on videod ja mannekeenid. Õppematerjali saab laadida andmekandjatele ja tutvuda sellega kodus. Praktika toimub linna autodroomil ja tänaval.

Instruktori vahetu julgeolek on tagatud ka B-kategooria juhilubade saamiseks. Instruktor jälgib protsessi ja korrigeerib õppuri tegevust. Alles pärast seda, kui õppur hakkab ennast autodroomil enesekindlalt tundma, on tal lubatud sõita ka linnas.

Autokooli autopargis on uued sõidukid. Sõidutundideks saate valida manuaalse ja automaatse käigukastiga auto vahel. Mõlemad valikud sobivad B-kategooria juhilubade saamiseks Tallinnas.

Kursuse lõpus teeb iga õppur eksami. See hõlmab liiklusteste ja sõidupraktikat. Õppuritele väljastatud dokumendid on riiklikult tunnustatud.

Kas Te vajate B-kategooria juhiluba Tallinnas?

Võtke ühendust meie autokooliga!