A.Weizenbergi 14 Tallinn 10150, Eesti

+372 5117366 linedis@linedis.ee

Sõidukursused Tallinnas

Kas olete väsinud linnabussis loksumisest?

Kas soovite liigelda mugavalt linnas ja väljaspool seda?

Sõidukursused Tallinnas võimaldavad vabaneda ühistranspordi sõltuvusest. Individuaalne juhendaja jagab sõiduoskusi nii algajatele kui ka autojuhtidele, kelle kogemus on aja jooksul tuhmunud.

Sõidukursused Tallinnas toimuvad spetsiaalselt varustatud õpperuumides. Need võimaldavad laiendada teoreetilise ettevalmistuse võimalusi. Kasutatajse uusi mannekeene, videosid ja mulaaze. See aitab omandada liiklusohutuse eeskirju, tutvuda esmaabi ja tehniliste aspektidega.

Tallinnas toimuvateks sõidukursusteks mõeldud autopargid on varustatud kaasaegsete autodega. Mitme tunni pikkune sõiduõpe kinnisel autodromil sisendab õppuritesse enesekindlust.

Suure kogemusega instruktorid õpetavad Teid tegema kiireid ja õigeid otsuseid. Nende juhendamisel sõidavad õppurid ka linnatänavatel. Nad läbivad teatud marsruute. See võimaldab neil tutvuda teeoludega reaalajas.

Iga õppur teeb pärast kursust eksami, mis näitab tema teoreetilist ettevalmistust ja sõiduoskusi. Autokoolis väljastatud sertifikaat vastab riigi standarditele.

Otsite Tallinnas sõidukursusi?

Võtke ühendust meie autokooliga!